Coffee Tech - oferta

Oferujemy program przeglądów okresowych obejmujący wykonanie przeglądów urządzeń co 6-miesięcy, umożliwiający sprawdzenie stanu technicznego urządzeń, czyszczenie, od kamienienie, a nawet wcześniejsze wykrycie nadmiernego zużycia podzespołów i  elementów takich jak np. uszczelki, pierścienie. Regularne przeglądy skutecznie ograniczają konieczność interwencji, jakimi są naprawa i serwis urządzeń z powodu awarii. Przyczyniamy się w ten sposób do zredukowania kosztów eksploatacyjnych urządzeń.

Zajmujemy się profesjonalną renowacją starych ekspresów do kawy wszystkich światowych marek, staramy się, aby dane urządzenie miało taki sam atrakcyjny i lśniący wygląd jak za czasów najwyższej jakości. W zależności od wymagań naszych klientów, w przypadku wystąpienia awarii ekspresu do kawy udzielamy bezpłatnych konsultacji telefonicznych lub też przyjeżdżamy na miejsce w możliwie jak najkrótszym czasie.

Technicy  zatrudnieni  przez naszą firmę są gruntownie przeszkoleni i w trakcie cyklicznie organizowanych szkoleń stale pogłębiają swoją wiedzę techniczną. Wszystkie szkolenia są potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Zatem w momencie zgłoszenia awarii do jej usunięcia zostaje skierowana do Państwa odpowiednia osoba, która posiada pełną wiedzę o urządzeniu oraz dysponuje, przygotowanym pakietem części, który pozwoli na jej skuteczne usunięcie.  

Korzystając z naszej oferty zapewniamy Państwu sprzęt najwyższej jakości, najniższe ceny, transport, montaż i profesjonalne szkolenie personelu. Staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni, dlatego też na wykonana usługę udzielamy gwarancji, od 3 do 12 miesięcy. Okres  ten uzależniony jest od rodzaju naprawy. W przypadku wystąpienia awarii wymagającej usunięcia w naszym serwisie, stałym klientom zapewniamy urządzenia zastępcze.

Obszar naszej działalności obejmuje głównie Kraków, Bochnię, Tarnów i okolice. Nie ograniczamy się wyłącznie do Województwa Małopolskiego, serwisu dokonać możemy po przysłaniu urządzenia z dowolnej części Polski.

Urządzenia które serwisujemy w naszej firmie..

        
                        Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.